Sprawozdanie z innowacji pedagogicznej „Rozwiń skrzydła-bądź orłem”

20170623_095906W roku szkolnym 2016/2017 kontynuowano projekt zainicjowany z roku kanonizacji Jana Pawła II, który obecnie jest innowacją pedagogiczną.

Cele:

– wspieranie uczniów słabszych w procesie edukacji

– budowanie poczucia własnej wartości

– wzmacnianie wiary i siły we własne możliwości

Projekt skierowany był do uczniów klas IV-VI, których średnia na pierwsze półrocze nie przekraczała 3,5.

Na zakończenie roku szkolnego 2016/2017 podsumowane zostały wyniki pracy uczniów.

Podliczono średnie i zestawiono je ze średnimi otrzymanymi na pierwsze półrocze. Po analizie danych komisja wyłoniła uczniów o największym przyroście średniej. Wiązało się to z przyznaniem tytułu „ Złotego Orła” na poziomie klas IV, V i VI w roku szkolnym 2016/2017.

W klasach IV tytuł „Złotego Orła” otrzymał Nikodem Gawin- IVa

W klasach V tytuł „Złotego Orła” otrzymała Weronika Mendrek- Vd

W klasach VI tytuł „Złotego Orła” otrzymał Eryk Lupa- VIb

Wszyscy zwycięzcy na zakończenie roku szkolnego otrzymali cenne nagrody rzeczowe, dyplomy i książki.

Innowacja pedagogiczna przyniosła zamierzone efekty i pozwoliła uczniom słabszym rozwinąć skrzydła. Zmotywowała do pracy i uwierzenia we własne siły i możliwości.