Informacja

Informujemy iż, od dnia 1 lutego br w Lędzinach rozpoczął swoją działalność Zespół Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Lędzinach w ramach NFZ. Zapraszamy  do korzystania z bezpłatnych świadczeń w ramach NFZ z zakresu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Świadczenia są bezpłatne i nie wymagają żadnego skierowania.   Osoby zainteresowane mogą zadzwonić i umówić się na wizytę w zależności od  potrzeb swojego dziecka. Wizyty umawiane są po uprzedniej rejestracji pod nr tel: 32 494 43 88 oraz  690 111 415. Poradnia działa całorocznie, również w czasie ferii oraz w okresie wakacyjnym.
  Zespół Środowiskowej Opieki Psychologiczne i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Lędzinach wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na specjalistyczną pomoc
w zakresie zdrowia psychicznego zaprasza do współpracy również Szkoły w ramach szerszego wsparcia potrzebującym dzieciom i młodzieży. Zainteresowane Szkoły prosimy o kontakt
z p. Anną Rojek nr tel: 504 167 397.
 W załączeniu przesyłam plakat oraz zgodę dla rodziców.