ZMIANA ORGANIZACJI WEJŚCIA DO SZKOŁY

ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.J.CH. RUBERGA W LĘDZINACH NR.15/18/2019 Z DNIA 28.08.2019 DOTYCZĄCE ZMIANY ORGANIZACJI WEJŚCIA DO SZKOŁY – zarządzenie

W związku  z  niezakończonymi  inwestycjami  na  terenie  szkoły  informujemy, że  główne  wejście   do  szkoły  od  strony  ul.Hołdunowskiej  będzie  zamknięte,  a  cały  ruch  komunikacyjny  związany  z  dojściem  uczniów  na  zajęcia  będzie  odbywał  się  tylnym  wejściem  od  strony  parkingu. W  związku  z  trwającymi  pracami , następuje  zakaz  wjazdu  wszelkich  pojazdów  na  teren  szkoły  za  wyjątkiem  pracowników  i  samochodów  dostawczych. Kierujemy  serdeczną  prośbę  do  rodziców, aby  nie  wjeżdżali  na  teren  szkoły  i  nie  blokowali  wjazdu  w  uliczce  prowadzącej  w  kierunku  parkingu, związane  jest  to  przede  wszystkim  z  bezpieczeństwem  naszych  uczniów. Będziemy  niezmiernie  wdzięczni  za  dostosowanie  się  do  zaistniałej  sytuacji  i  jednocześnie  przepraszamy  za  wszelkie  niedogodności  z  tym  związane.

Dyrekcja  szkoły:  M.Poprawska-Rak
G.Włodarczyk-Znyk