INFORMACJA DLA RODZICÓW KLAS PIERWSZYCH I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Zebranie  rodziców  uczniów  klas pierwszych odbędzie  się  27.08.2020 (czwartek)  o godz. 16.00. Wejście do  szkoły od strony szatni, pracownik obsługi zgodnie z listą skieruje rodzica  do odpowiedniej sali lekcyjnej. Prosimy o zabranie własnych długopisów i notesów oraz przemyślenie deklaracji zapisu dziecka do świetlicy szkolnej i korzystania z obiadów  (koszt obiadu w roku szkolnym 2020/2021 będzie wynosił 5 zł , świetlica szkolna czynna będzie w godz. 7.00 – 17.00 ).

Zebranie  rodziców  dzieci oddziałów przedszkolnych odbędzie  się 27.08.2020 (czwartek)  o godz. 16.30. Wejście do  szkoły na salę gimnastyczną, od strony boiska szkolnego. Prosimy o zabranie własnych długopisów i notesów.

Przypominamy, że na terenie placówki obowiązują zasady bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi stacji sanepidu: dezynfekcja rąk, maseczki oraz dystans społeczny.