INFORMACJA DOTYCZĄCA REKRUTACJI

PILNA  INFORMACJA  DLA  RODZICÓW    DOTYCZĄCA  REKRUTACJI  !!!

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Zgodnie  z harmonogramem  rekrutacji  informujemy,  że  na  posiedzeniu  Komisji  Rekrutacyjnej      w  dniu  03.04.2020 złożone  przez  rodziców  wnioski  przyjęcia  dzieci  do  oddziałów  przedszkolnych  i  uczniów  do  klasy  pierwszej  zostały  rozpatrzone  pozytywnie.

PLIKI DO POBRANIA

POTWIERDZENIE WOLI UCZĘSZCZANIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

POTWIERDZENIE WOLI UCZĘSZCZANIA DZIECKA SPOZA REJONU DO KLASY PIERWSZEJ

W związku z harmonogramem rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych, w dniach od 23 marca 2020 r. do 1 kwietnia 2020 r. następuje potwierdzanie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do przedszkola/oddziału przedszkolnego/szkoły w formie pisemnego oświadczenia.

W związku z zaistniałą sytuacją bardzo prosimy zainteresowanych rodziców  o emaliowym potwierdzaniu przez rodzica kandydata woli przyjęcia do przedszkola/oddziału przedszkolnego/szkoły, a w razie braku możliwości emaliowego potwierdzania o potwierdzaniu drogą  telefoniczną.