WOŚP

Sprawozdanie z XXVIII Finału WOŚP

Nasza szkoła, jak co roku, przyłączyła się do Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Uczniowie wraz z nauczycielami podjęli przygotowania do kolejnego finału, który odbył się 12.01.2020r. Uczennice, Nina Migacz i Weronika Staniaszek, zbierały pieniądze do puszek zachęcając do wrzucania hojnych datków. Dzięki temu zebrano niebagatelną sumę 450 zł. Ponadto przeprowadzono również zbiórkę rzeczy, z których przygotowano paczki na loterię, licytację oraz do sklepiku WOŚP w Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach. Koordynatorzy akcji pozyskali duże wsparcie od dotychczasowych „przyjaciół” szkoły. Dzięki ich wsparciu oraz wsparciu rodziców uczniów naszej szkoły mogliśmy przygotować 78 paczek na łączną sumę 1160 zł. Od darczyńców otrzymaliśmy również 4 podwójne zaproszenia na kolację, 2 vouchery do salonu kosmetycznego, 2 vouchery do salonu fryzjerskiego, 1 tort na licytację oraz gorący poczęstunek dla wolontariuszy biorących udział w akcji w dniu finału. Łączna suma rzeczy przekazanych na licytację oraz do sklepiku wyniosła 2620 zł.

Koncert finałowy uświetnili swoim programem artystycznym uczniowie przygotowani przez p.Zuzannę Siemieniuch oraz uczniowie, którzy zaprezentowali swoje umiejętności podczas powiatowego konkursu Talent Show.

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie akcji.