Godomy i śpiywomy po naszymu – czyli po śląsku

P10113884 lutego 2019 roku uczniowie naszej szkoły Jakub Stachoń z klasy I A i Emilia Czerniak z klasy II A reprezentowali Trójkę w Powiatowym Konkursie Regionalnym ,,Godomy i śpiywomy po naszymu – czyli po śląsku” w Chełmie Śląskim. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się nie tylko bezbłędnym opanowaniem tekstu, ale również poprawną wymową gwarową, staranną dykcją i odpowiednią interpretacją wiersza. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali piękne dyplomy i upominki. Jakub Stachoń został laureatem tego konkursu i otrzymał zaproszenie na uroczystą Galę Konkursową. Odbyła się ona 7 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Chełmie Śląskim. Podczas tej uroczystości zwycięzcy otrzymali specjalne wyróżnienia i nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.