TYDZIEŃ MITOLOGICZNY

Resized_20180322_105445 Resized_20180322_105455 Resized_20180322_110112

W  dniach 19- 22 marca realizowano w szkole projekt mitologiczny.  Skierowany był dla uczniów klas V. Jest tradycją, że w marcu uczniowie  realizują działania związane z tematyką mitologiczną. W tym roku szkolnym uczniowie przygotowali komiksy, prace plastyczne oraz scenki mitologiczne. Finał projektu miał miejsce 22 marca. Podczas ostatniego dnia odbył się konkurs o tematyce mitologicznej. Uczniowie klas V , odpowiadali na pytania, rozwiązywali krzyżówki, wyjaśniali związki frazeologiczne.   Uczestnicy konkursu wykazali się sporą wiedzą na tematy mitologiczne i świetnie radzili sobie z zadaniami. Ostatecznie zwyciężyła klasa V b ,a II miejsce zajęła klas V a.  Atrakcją konkursu były scenki przygotowane przez uczniów. Uczestnicy wykazali się wielkim talentem aktorskim. Brawa dla wszystkich uczniów klas V za realizację projektu.