ANKIETA – CYFROWOBEZPIECZNI

W ramach projektu Cyfrowobezpieczni prosimy o wypełnienie ankiet całą społeczność szkolną: nauczycieli, uczniów, i rodziców. Zwracamy uwagę, że ankieta jest w kilku wersjach – inny link jest dla rodziców, inny dla nauczycieli, a inny dla uczniów. Odmienne są również ankiety dla rodziców w zależności od tego na jakim etapie nauki znajduje się ich dziecko. Badanie jest w pełni anonimowe i ma charakter ogólnopolski. Wypełniający ankietę nie są identyfikowani ani na poziomie konkretnej osoby ani nawet na poziomie szkoły – będziemy w ankiecie prosić wyłącznie o określenie województwa. Celem badania jest określenie poziomu wiedzy i świadomości związanych z zagrożeniami dla uczniów w świecie cyfrowym na skalę całego kraju.

SZKOŁA PODSTAWOWA klasy 1-3

SZKOŁA PODSTAWOWA klasy 4-6