„Idzie niebo ciemną nocą …” czyli II edycja Nocy w Szkole Podstawowej nr 3 w Lędzinach.

DSC_0277W roku szkolnym 2015/2016 z inicjatywy przewodniczącej Rady Rodziców pani Patrycji Palka zorganizowano w szkole  dla dzieci dodatkowe dobrowolne zajęcia w godzinach wieczornych. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem,  co potwierdziło,  że nasze dzieci szkołę lubią i chętnie spędzają  czas w szkole  nawet w piątkowy wieczór. 19 maja 2017 r.  dzięki uprzejmości, pełnemu zaangażowaniu i pomocy ze strony Dyrekcji, Nauczycieli, Rodziców i pozostałej społeczności szkolnej możemy zaprosić dzieci naszej szkoły na drugą edycję Nocy w Szkole.

W tym roku szkolnym rozpoczynamy o godzinie 19:30, a  główną atrakcją będzie spotkanie z astronomem, obserwacja nieba i prelekcja. Wszystko to  dzięki uprzejmości Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznemu z Niepołomic,  które przyjęło nasze zaproszenie.  Dzieci będą mogły obserwować niebo przez teleskop i zadawać nieskończoną ilość pytań… Jak co roku przygotowane zostaną sale tematyczne, a po kolacji, którą dzieci będą musiały sobie same przygotować, będziemy bawić się na dyskotece. Serdecznie zapraszamy i przypominamy o zabraniu poduszek. Kończymy o 24:00. Życzymy dzieciom udanej zabawy i wielu niezapomnianych wrażeń.

W imieniu Rady Rodziców Patrycja Palka