Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Literackiego

Julia Żołneczko laureatką Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Zainspirowani twórczością Marii Konopnickiej”!

W grudniu 2020 roku 3 uczennice klasy VI c: Marta Gondzik, Weronika Pach i Julia Żołneczko wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Zainspirowani twórczością Marii Konopnickiej”.  Organizator przedsięwzięcia  to Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej  w Koninie. Zadaniem konkursowym było napisanie pracy na temat „Każda rodzina jest inna”; należało przy tym odwołać się do utworów Marii Konopnickiej i doświadczeń własnych. Prace napisane przez nasze uczennice stały na bardzo wysokim poziomie i niosły  mądre przesłania życiowe.

W ubiegłym tygodniu ogłoszono wyniki konkursu. Niezmiernie nam miło poinformować, że 3 miejsce w kategorii klas IV-VI zajęła nasza uczennica Julia Żołneczko. Gratulujemy naszej laureatce oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Mamy nadzieję, że Julka i jej koleżanki nadal będą rozwijać swoje talenty literackie oraz  wezmą udział jeszcze w niejednym konkursie. Opiekunką uczennic była polonistka Ewa Kosteczko.

Top
Wielkość czcionki
Kontrast