Po przeprowadzonych z ogromnych sukcesem akcjach pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Technologii i Pracy oraz Centrum GovTech przyszedł czas na Akcję dedykowaną dla szkół publicznych i prywatnych – Akcję “Nowe technologie pomagają w codziennym życiu – zrób zdjęcie do legitymacji smartfonem”.

Akcja ma na celu udostępnienie uczniom szkół publicznych i prywatnych Bezpłatnego Generatora Zdjęć do Legitymacji, który umożliwia bezpłatne i samodzielne wykonanie zdjęcia do legitymacji.

Celem Akcji jest pokazanie jak nowe technologie oraz coraz bardziej powszechne telefony komórkowe mogą pomagać w codziennym życiu, w tym przypadku w wyrobieniu legitymacji szkolnej.

Dzięki Generatorowi Zdjęć do Legitymacji każdy uczeń będzie mógł bezpłatnie wykonać zdjęcie do legitymacji szkolnej. Generator będzie dostępny do 10 listopada.

INSTRUKCJA