BUDŻET OBYWATELSKI

Budżet obywatelski – zapraszamy do głosowania na projekt dla naszej “Trójki”!!!
Projekt nr 9 Bezpieczne Dziecko!
Bezpieczne centrum Integracji i Kultury!
Wierzymy, że nikomu nie jest obojętne bezpieczeństwo dzieci w szkole jak i na placu zabaw!
Dlatego chcemy zrealizować projekt który obejmuje monitoring w Szkole Podstawowej nr 3, aby móc bardziej czuwać nad bezpieczeństwem dzieci oraz mieniem, które znajduje się wokół szkoły.
Pieniądze z projektu pozwolą wybudować na terenie szkoły wiatę rowerową, dzięki czemu każde dziecko, które przyjeżdża na rowerze do szkoły, będzie mogło pozostawić go w bezpiecznym miejscu. Sprzęt będzie chroniony przed warunkami atmosferycznymi(deszcz, słońce).
Chcielibyśmy wybudować również ogrodzenie które zabezpieczy plac zabaw przy ul. Ułańskiej m. in. przed dzikami lub innymi zwierzętami, które mogą wyrządzić wiele szkód pozbawiając dzieci atrakcji.
Pamiętajcie! Bezpieczeństwo naszych dzieci  jest najważniejsze.
Prosimy o głosy na projekt nr 9!