ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

ROZPOCZĘCIE   ROKU  SZKOLNEGO  2020 / 2021

DRODZY  RODZICE /  OPIEKUNOWIE / UCZNIOWIE

W  związku  z  trwającą  sytuacją  epidemiologiczną, tegoroczne  rozpoczęcie   roku  szkolnego będzie  przebiegać  w  następujący  sposób:

1. 1 września na  8.00  zapraszamy  na  Mszę Św. w  intencji uczniów  Szkoły Podstawowej nr 3 oraz  Szkoły  Podstawowej  nr  2 z Oddziałami Integracyjnymi
  2. Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas I – IV   9.15   odbywać  się  będą  spotkania wychowawców ze swoimi klasami w salach lekcyjnych według następujących zasad:

HARMONOGRAM  SPOTKAŃ  Z  WYCHOWAWCAMI  KLAS  I – III

Godz. wejście od szatni

dla klas

korytarz  parter wejście główne do szkoły sala gimnastyczna wejście od strony boiska

2b    sala nr 12 2c    sala nr 15 1a    sala nr 4
  3b    sala nr 6 3a    sala nr 14 1b    sala nr 5
  3c    sala nr 7 4a    sala nr 19
  4b    sala nr 11 4c    sala  nr 17
  2a    sala nr 10

1. Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas V – VIII    10.30   odbywać  się  będą  spotkania wychowawców ze swoimi klasami w salach lekcyjnych według następujących zasad:

HARMONOGRAM  SPOTKAŃ  Z  WYCHOWAWCAMI  KLAS  V – VIII

Godz. wejście od szatni

dla klas

korytarz  parter wejście główne do szkoły

5a    sala nr 12 6c   sala nr  15
  8a    sala nr 14 6a    sala nr   18
  8b    sala nr 13 7c    sala nr   19
  7a    sala nr 11 6b    sala  nr  17
  7b    sala nr 10 7d    sala  nr  16

W  trosce  o  bezpieczeństwo  uczniów i  zgodnie  z  wytycznymi  GIS, MZ, MEN  spotkania wychowawców  z  uczniami  poszczególnych  klas  odbywać  się  będą  z  zachowaniem  zasad  bezpieczeństwa, w  tym zachowania dystansu  społecznego. W  związku  z  wyjątkową  sytuacją,  bardzo  proszę  zabezpieczyć  dzieci  w  maseczki  i  rękawiczki.

Uczniów i Rodziców prosimy o zabranie ze sobą długopisu i notesu.