NOWY ROK SZKOLNY W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

NOWY   ROK   SZKOLNY  2020 / 2021

W  ODDZIAŁACH  PRZEDSZKOLNYCH  ODBYWAĆ  SIĘ  BĘDZIE  ZGODNIE   Z  PLANEM  FUNKCJONOWANIA  PLACÓWKI  W  TYM  ZAKRESIE    OD  DNIA  01  WRZEŚNIA  2020r.

W  związku  z  trwająca  sytuacją  epidemiologiczną, mając na  uwadze  troskę  o  nasze  najmłodsze  dzieci i  zachowanie  zasad  bezpieczeństwa zgodnie  z  wytycznymi  GIS, MZ, MEN  zajęcia  odbywać  się  będą  tak, jak  do  tej  pory w salach przedszkolnych, natomiast  przyprowadzanie  i  odbiór  dzieci  głównym  wejściem  do  szkoły. Dzieci  codziennie  należy  oddać  pod  opiekę  wychowawcy  grupy  do  godz. 8.00. Zgodnie  z  wytycznymi  i wewnętrznymi  procedurami po tym czasie  dziecko  nie  zostanie  przyjęte  na  zajęcia. Rodzic  nie wchodzi  na  teren  placówki, natomiast wszelkich informacji na temat dziecka i funkcjonowania oddziałów  przedszkolnych  udzielać będą opiekunowie grup.