LIST DYREKTOR SZKOŁY Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Waszą Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazując swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu.

Wam Drodzy Uczniowie!

z całego serca gratuluję osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego.  Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zgłębianiu tajników wiedzy, w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu  i rozwijaniu swoich zdolności i talentów.

Gratuluję wyników w nauce, zwycięstw w wielu konkursach, a szczególnie w zawodach sportowych, licznych występów wokalnych, sukcesów plastycznych, angażowania się w pracę na rzecz szkoły i innych instytucji.

Drodzy Absolwenci!

Dzisiaj, kiedy nadszedł czas rozstania życzę Wam, aby doświadczenia zdobyte w szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wymarzonego celu. Odnajdujcie własne ścieżki i starajcie się nie zgubić tego, co najistotniejsze dla bycia prawdziwym człowiekiem. Przed Wami droga ku odkrywaniu nowych możliwości, ku dorosłości. Powinniście wyznaczyć sobie cel, który zamierzacie osiągnąć. My nauczyciele wiemy, że zostaliście dobrze wyposażenie w wiedzę i umiejętności potrzebne do dalszej nauki życia!

To już jest koniec. Koniec, jakiego jeszcze nigdy nie było. I dzisiaj mówię Wam: Możecie wszystko! Spróbujcie ulepszyć świat, Bądźcie szczęśliwi

Drodzy uczniowie!

Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!

Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzę Wam niezapomnianych  wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

Dziękuję moim  Nauczycielom, którzy odkrywali w Was talenty, motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań , jakie niesie współczesny świat.

Dziękuję również  Waszym Rodzicom, bo to Oni każdego dnia stanowili dla Was wsparcie na tej krętej szkolnej drodze do wiedzy.

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Do zobaczenia we wrześniu!

Marta Poprawska-Rak