ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

ORGANIZACJA   ZAKOŃCZENIA  ROKU  SZKOLNEGO  2019 / 2020

DRODZY  RODZICE /  OPIEKUNOWIE

W  związku  z  trwająca  sytuacją  epidemiologiczną, tegoroczne  zakończenie  roku  szkolnego będzie  przebiegać  w  następujący  sposób:

• 25 czerwca  na  godz. 8.00  zapraszamy  na  Mszę Św. w  intencji uczniów   Szkoły Podstawowej nr 3 oraz  Szkoły  Podstawowej  nr  2 z Oddziałami Integracyjnymi

1. 26 czerwca  w godz.  8.00 – 14.00  odbywać  się  będzie  wręczanie  świadectw  przez  wychowawców

W  trosce  o  bezpieczeństwo  uczniów i  zgodnie  z  wytycznymi  GIS, MZ, MEN  odbiór  świadectw  dla  uczniów  poszczególnych  klas  odbywać  się  w  różnych  miejscach placówki, w  określonych  godzinach,  z  zachowaniem  zasad  bezpieczeństwa, w  tym  odległości  1,5m.   W  związku  z  wyjątkową  sytuacją,  bardzo  proszę  zabezpieczyć  dzieci  w  maseczki  i  rękawiczki.

Świadectwa  można  również  odebrać  indywidualnie  w  dniach  29.06. –  3.07.2020r.  w  sekretariacie  szkoły.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM DLA POSZCZEGÓLNYCH KLAS