POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

img_20190619_101737-1W tym roku, po wielu latach przerwy absolwentami naszej szkoły zostali ósmoklasiści. Uroczystość pożegnalna uczniów kończących szkołę miała miejsce na sali gimnastycznej 19 czerwca o godz. 9:00. W trakcie gali miało miejsce tradycyjne wręczenie listów gratulacyjnych rodzicom młodzieży, która uzyskała najwyższe wyniki. Na akademii nastąpiło również uroczyste przekazanie sztandaru szkoły, który dotąd dumnie prezentowali ósmoklasiści przedstawicielom aktualnych klas siódmych.
Ważnym punktem programu było wręczenie uczniom kończącym szkołę z wyróżnieniem kart upominkowych do Empiku oraz nagród książkowych wszystkim wychowankom, którzy przez lata, z dużymi sukcesami reprezentowali szkołę w zawodach sportowych.
Siódmoklasiści, którzy żegnali swoich starszych kolegów zadbali o odpowiednią oprawę artystyczną wydarzenia, wybranym uczniom wręczone zostały statuetki za nietypowe osiągnięcia, w bardzo nietypowych kategoriach np. za kreowanie nowych trendów mody, za bycie szkolnym skowronkiem itp.
Uroczystość pożegnalną uświetnili swoimi talentami również sami ósmoklasiści, zaprezentowali ciekawe układy choreograficzne i przygotowali filmik prezentujący ich szkolną, minioną już codzienność oraz scenkę ukazującą obraz chwil spędzonych w szkole podstawowej z perspektywy dziadków ☺
Nie zabrakło łez radości, ale i łez smutku, bo ten jest nieodzowny, kiedy po ośmiu latach przychodzi czas, by pożegnać osoby z którymi tyle się przeżyło… ☺
Życzymy powodzenia naszym absolwentom na kolejnym etapie edukacji, jesteśmy z nich dumni i mamy nadzieję, że naszą szkołę będą zawsze dobrze wspominać.

Lista ósmoklasistów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:
VIII a: Jagoda Błotko, Konrad Bogulak, Krzysztof Goczoł, Szymon Jacek, Jakub Jaromin, Patryk Martyka, Jakub Przybyło, Julia Smołka, Zofia Ścierska, Dominika Żurek
VIII b: Milena Beyger, Maja Grelak, Eunika Makosz, Gloria Nowak
VIII c: Filip Michalski, Martyna Warzecha, Martyna Kirszniok, Kinga Dudek