Świętujemy demokrację w Europie/Celebrating Democracy in Europe Place

Świętujemy demokrację w Europie

Celebrating Democracy in Europe Place – projekt eTwinning

wHAT IS DEMOCRACYProjekt ma na celu podniesienie świadomości uczniów z dowolnego kraju europejskiego o znaczeniu demokracji i promowanie wartości demokratycznych w szkole poprzez pracę zespołową pomiędzy uczniami i nauczycielami z różnych krajów. Chcemy przećwiczyć niektóre działania projektowe na rzecz demokratycznej edukacji obywatelskiej i dzielić się pracą naszych uczniów z partnerami projektu. Przygotowujemy zdjęcia i filmy z opisem każdego działania i udostępnimy je w naszej Twinspace.
Pod koniec projektu zorganizujemy wspólne wydarzenie dla uczczenia demokracji w naszych szkołach.20190507_101614
Mamy nadzieję, że projekt ten będzie miał wpływ na nasze zajęcia, zwiększając świadomość obywateli Europy, a także umiejętności językowe i ITC.

Naszymi partnerami są szkoły z Portugalii i Włoch.

Zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji CZYM JEST DEMOKRACJA

20190507_101809 20190507_101743 20190507_101722