XXVII Finał WOŚP

Stało się tradycją naszej szkoły branie udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Po powrocie z przerwy świątecznej uczniowie wraz z nauczycielami rozpoczęli przygotowania do kolejnego finału, który odbył się 13.01.2019r.

Uczennice klas VIII przeprowadziły zbiórkę pieniędzy. Dzięki ich zaangażowaniu w puszce znalazła się niebagatelna suma 554 zł i 64 groszy. Ponadto przeprowadzono również zbiórkę rzeczy, z których przygotowano paczki na loterię, licytację oraz do sklepiku WOŚP w PZS w Lędzinach, gdzie w tym roku miał miejsce finał. Koordynatorzy akcji pozyskali dużą pomoc od „Przyjaciół” szkoły. Dzięki ich wsparciu oraz wsparciu rodziców uczniów naszej szkoły, mogliśmy przygotować 135 paczek na łączną sumę 2 250 zł. Darczyńcy przekazali

4 podwójne zaproszenia na kolację, 2 vouchery do salonu kosmetycznego, 2 vouchery do salonu fryzjerskiego, 5 voucherów na organizację atrakcji podczas imprez. Łączna suma rzeczy przekazanych na licytację oraz do sklepiku wyniosła 470 zł.

Koncert finałowy uświetnili swoim programem artystycznym uczniowie przygotowani przez p. Olgę Kolny, p. Sylwię Bhirę, p. Bogusławę Zachurę, p.Zuzannę Siemieniuch, Beatę Lubowiecką.