LUBIMY POMAGAĆ

IMG_20181219_081210Święta Bożego Narodzenia to piękny czas spędzany najczęściej w rodzinnym gronie. Są jednak osoby chore i samotne, o których staramy się nie zapominać. Jak co roku uczniowie naszej szkoły przygotowali: piękne ozdoby, prezenty i karty świąteczne. Do naszej akcji dołączyli wychowankowie świetlicy oraz przedszkolaki. Wszystkie przygotowane upominki przekazaliśmy Hospicjum Cordis, z którym nasza szkoła współpracuje od kilku lat. Pracownikom hospicjum bardzo podobały się nasze prezenty, za które serdecznie podziękowali i zapewnili nas, że wszystkie ozdoby umilą święta przebywającym w hospicjum chorym. Wyrazem wdzięczności były wykonane przez pracowników hospicjum malowane, gliniane ozdoby świąteczne, które otrzymała nasza szkoła. Z naszej strony zapewniliśmy o chęci dalszej współpracy. Pamiętajmy, aby nigdy nie zapominać o tych, którzy są chorzy i oczekują naszej pomocy.