NOC W BIBLIOTECE

20181128_20012128.11.2018 r. odbyła się kolejna z cyklicznych imprez „Noc w bibliotece”. Tym razem zaproszeni uczniowie spotkali się z panem Tomaszem, który  w interesujący sposób opowiedział  o swojej wyprawie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Piękne zdjęcia i ciekawostki z podróży pozwoliły uczniom poznać niezwykłe   zakątki Bliskiego Wchodu. Następnie uczniowie wzięli udział w zabawie polegającej na odgadywaniu tytułów książek i bohaterów literackich. IMG_20181128_202431Po zmaganiach umysłowych przyszedł czas na kolację i film z udziałem Charliego Chaplina. Spotkanie było kolejną imprezą przygotowaną przez naszą bibliotekę, dzięki któremu uczniowie  w interesujący sposób poznają świat, uczą się współpracować i świetnie się bawią.

Organizatorami imprezy byli: E. Kosteczko, A. Kruszyńska, A. Skitek i K. Kałka.