TORNISTER

Szanowni Państwo

W sprawie ciężkich tornistrów Rada Pedagogiczna proponuje następujące rozwiązanie: uczniowie wszystkich klas podręczniki zostawiają w szafkach w pracowniach z: języka polskiego, geografii, przyrody, muzyki, historii, informatyki, plastyki i techniki. Religii – zostawiają w domu lub szafkach w klasie, matematyki, fizyki  i j.angielskiego mogą zostawiać podręczniki w klasie lub przynosić 1 na ławkę, chemia i biologia – podręczniki zostają w domu tylko po ustaleniu z nauczycielem.

Od dnia dzisiejszego rozpoczęliśmy akcję ważenia tornistrów. Wyniki i spostrzeżenia przekażemy Państwu w późniejszym terminie. Prosimy jednak o kontrolowanie plecaków ponieważ zauważyliśmy, że wiele dzieci nosi w nich zbędne rzeczy obciążające tornistry: notesiki, podwójne piórniki i inne gadżety, które nie mają nic wspólnego z lekcjami.