WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

DEBATAJak co roku we wrześniu nasza szkoła uczestniczyła w projekcie „Samorządy mają głos” W ramach działań, odbył się apel szkolny  , kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Były plakaty, ulotki, hasła i obietnice przedwyborcze.  Na koniec odbyła się debata wyborcza kandydatów do Samorządu. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły.
Dnia 28 września 2018 roku w lokalu wyborczym zorganizowanym w na parterze odbyły się wybory. Każdy uczeń oddał swój głos na karcie wyborczej na jednego z kandydatów.O godzinie 14.00 nastąpiło otwarcie urny i przeliczenie głosów przez komisję skrutacyjną. Spośród oddanych głosów największą ilość uzyskali i będą pełnić w Samorządzie następujące funkcje

Przewodnicząca- Maja Gralak

Zastępca – Mateusz Jaromin

Sekretarz- Filip Michalski

Nowemu samorządowi  gratulujemy i życzymy powodzenia.