WIERSZEM O EKOLOGII

pizap.com15233643789551 pizap.com15233648792951Dnia 26 marca najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym konkursie recytatorskim dotyczącym oszczędzania wody, energii i pieniędzy. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się nie tylko bezbłędnym opanowaniem tekstu, ale również staranną dykcją i odpowiednią interpretacją recytowanego wiersza. W kategorii klas pierwszych zwyciężyła uczennica klasy I A Łucja Bernad natomiast wśród uczniów klasy drugiej I miejsce zajęła Paulina Dejas .W kategorii klas III najlepszą okazała się Zuzanna Mikos uczennica klasy III A. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki natomiast pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia w postaci słodkiej niespodzianki. Zwycięzcy konkursu będą reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Bojszowach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.