SPOTKANIE Z PISARZEM

20171025_135242Dnia 25 października br. ośmioro uczniów klas VI-VII uczestniczyło w spotkaniu autorskim z pisarzem s-f Michałem Cholewą. Impreza odbyła się w bieruńskim Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich, którego pisarz jest absolwentem.

Spotkanie było bardzo interesujące. Młodzi czytelnicy poznali bliżej twórczość Michała Cholewy, jego pasje i zainteresowania. Uczniowie pytali pisarza o jego plany , wzory literackie i rady dla tych, którzy zaczęli przygodę z pisaniem. Można było również kupić książki Michała Cholewy i otrzymać od pisarza autograf.20171025_135543

Wyjazd na spotkanie zorganizowali bibliotekarze naszej szkoły: Ewa Kosteczko i Agata Kruszyńska, które mają nadzieję, że takich imprez  będzie więcej, co przyczyni się do rozwoju pasji czytelniczych             u młodych ludzi oraz wpłynie na podniesienie poziomu czytelnictwa.