PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

2received_102078556979887536 października  w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 3 w Lędzinach odbyła się  ważna uroczystość dla najmłodszych wychowanków – Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci miały swój szczególny dzień również dlatego, że dla większości z nich był to pierwszy występ przed tak liczną publicznością. Po złożeniu uroczystego ślubowania, Pani Małgorzata Szeligiewicz – dyrektor Szkoły Podstawowej w Lędzinach  dokonała pasowania  przy pomocy zaczarowanego ołówka. W  części artystycznej przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Wszystkim pasowanym przedszkolaczkom życzymy uśmiechu na twarzy i aby każdy dzień w przedszkolu był dniem pełnym radości i zabawy​.