Święto szkoły

Szkolne urodziny

20170613_142856  13 czerwca 2017r. obchodziliśmy „szkolne urodziny” czyli święto szkoły. Trzynastego o godzinie 13- dla nas bardzo szczęśliwy dzień i godzina-  przywitaliśmy  zaproszonych gości na uroczystej akademii.  Występy dzieci rozpoczęło przemówienie pani dyrektor- Małgorzaty Szeligiewicz i pani burmistrz –  Krystyny Wróbel. Myślą przewodnią występów było hasło „Marzenia się spełniają” .  Uczniowie kolejno zaprezentowali  swoje talenty i osiągnięcia  w licznych konkursach , w tym między innymi w Odysei Umysłu,  w której dzieci wygrały eliminacje krajowe i reprezentowały naszą szkołę w Stanach Zjednoczonych- wielkie marzenie o reprezentowaniu naszej szkoły i  miejscowości spektakularnie zostało spełnione! Występy przeplatane były  radosnym śpiewem chóru, który ma już  na swoim koncie liczne osiągnięcia. Koło teatralno-literackie przygotowało przedstawienie będące zwieńczeniem całorocznego projektu „Cyfrowobezpieczni” -projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej.  Po występie dzieci otrzymały owacje na stojąco.   Na  koniec głos ponownie zabrała pani burmistrz, która gratulowała wygranym w konkursach oraz młodym aktorom  ich występu.  Nasze szkolne urodziny należały jak zawsze do udanych, wszyscy bawili się świetnie, a kolejne już za rok!