ANKIETY

Innowacja pedagogiczna Witajcie w zaczarowanym świecie książek

Drogi uczniu, droga uczennico! W II semestrze roku szkolnego 2016/2017 uczestniczyłeś w zajęciach innowacji pedagogicznej Witajcie w zaczarowanym świecie książek. W związku z tym prosimy Cię o wypełnienie poniższej ankiety.

ANKIETA DLA UCZNIA

Szanowni Państwo! W II semestrze roku szkolnego 2016/2017 Wasze dziecko uczestniczyło w zajęciach innowacji pedagogicznej Witajcie w zaczarowanym świecie książek. W związku z tym prosimy  o wypełnienie poniższej ankiety.

ANKIETA DLA RODZICÓW

Innowacja pedagogiczna Daj angielskiemu lubię to

Drogi uczniu, droga uczennico! Od czwartej klasy na zajęciach komputerowych i języka angielskiego uczestniczyłeś/aś w zajęciach innowacji pedagogicznej Daj angielskiemu lubię to. W związku z tym prosimy Cię o wypełnienie poniższej ankiety.

ANKIETA DLA UCZNIA

Szanowni Państwo! Od klasy czwartej Wasze dziecko uczestniczyło w zajęciach innowacji pedagogicznej Daj angielskiemu lubię to!. W związku z tym prosimy  o wypełnienie poniższej ankiety.

ANKIETA DLA RODZICÓW