WYRÓŻNIENIE I STOPNIA DLA CHÓRU SZKOLNEGO

IMG_20170424_14212935324 kwietnia 2017 roku Chór Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach wziął udział w XXVII Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Tychach. Na deskach sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Tychach nasz Chór zaprezentował dwa utwory: „Baloniki” oraz „Marzenia się spełniają”. Po występie zespół został nagrodzony gromkimi brawami, co ucieszyło zarówno artystów naszej szkoły, jak i opiekuna zespołu – Michała Brożka. Po przesłuchaniu wszystkich zespołów jury poinformowało o werdykcie, który był dla naszego chóru bardzo zadowalający – Chór Szkoły Podstawowej nr 3 otrzymał Wyróżnienie I stopnia. Oficjalnie decyzja jury będzie ogłoszona na Koncercie podsumowującym XXVII Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się 6 maja 2017 roku w Teatrze Małym w Tychach. Gratulujemy naszym młodym artystom i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach muzycznych.