CYFROWOBEZPIECZNI NA SCENIE

20170313_154723Teatr lalek działający w naszej szkole pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego p.Barbary Klimek przygotował przedstawienie profilaktyczne. Można je było obejrzeć podczas  Dni Otwartych naszej placówki. Zaproszeni goście oraz mieszkańcy Lędzin, którzy odwiedzili naszą szkołę w Sali nr 18 zobaczyli scenki o tym, co czyha w Internecie.

W przedstawieniu wystąpiło 5 niebezpieczeństw: Spam, Wirus, Szkodliwe treści, Oszust internetowy i Uzależnienie. Każdy bohater opisywał, co może zrobić z naszym komputerem lub naszym życiem. Była to premiera przygotowywanego od miesiąca przedstawienia. Oficjalna premiera dla wszystkich odbędzie się dopiero w maju. Przedszkolakom spodobało się przedstawienie. Po skończonym wydarzeniu przedszkolaki robiły sobie zdjęcia z bohaterami.

Maja Gralak